Přejít na obsah

FIREMNÍ ÚVĚRY S PŘÍJMEM


Firmám, fyzickým i právnickým osobám, které mohou doložit dostatečné obraty, ale nechtějí, nebo nemůžou nabídnout zástavu, nabízíme úvěry bez zástavy nemovitosti s možností opočtu úroků až do 250.000 Kč. Úvěry lze využít na financování přechodného nedostatku finančních zdrojů, rozvoj firmy, investic nebo zajištění chodu podnikání, je možné čerpat i bez dokládání účelu.

Firemní úvěr s doložením příjmu
  • Firemní úvěr až 250.000 Kč pro firmy, fyzické i právnické osoby, které mohou doložit dvě daňová přiznání s hrubým obratem nad 270.000 za poslední rok, u tohoto úvěru je úrok daňově uznatelný náklad. Možnost předčasného splacení nebo čerpání bonusu za vzorné splácení po doplacení úvěru. Je možné čerpat i několik úvěrů souběžně - příklad
  Potřebujete větší částku? Požádejte si o půjčku se zástavou .... zde
  vzorový příklad

  Zápůjčka ve výši 110.000 Kč s dobou splatnosti 60 měsíců, výše splátky 5.130 Kč. Celková splatná částka je 307.800 Kč. Doložení posledních 2 DP s minimálním hrubým obratem nad 270.000, úroky jsou daňově odpočítatelné.
  Tento reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Společnost si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Na poskytnutí úvěru není právní nárok. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.
  Firemní úvěr s doložením příjmu
  Než budete pokračovat dál, rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Poskytnutím osobních údajů souhlasíte, s jejich zpracováním pro splnění Vaší žádosti. Poskytnutí souhlasu je dobrovolné.  ŽADATEL (odpovědná osoba)

  Tip

  Tip

  Tip

  Tip

  OSOBNÍ ÚDAJE ŽADATELE

  Tip

  Tip
  KONTAKTNÍ ADRESA

  TRVALÁ ADRESA


  Tip
  PŘÍJMY FYZICKÁ OSOBA (OSVČ)

  Tip  Tip

  Tip

  Tip

  Tip

  Tip
  PŘÍJMY PRÁVNICKÁ OSOBA

  Tip

  Tip
  ÚČET PRO VÝPLATU

  Tip

  VAŠ POŽADAVEK


  Tip  Tip

  Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.
    
  provozovatel webu: Pavel Kubeš IČO 44706901
  Copyright © 2008-2020 KUFIN
  provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901
  Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
  Tip
  Reprezentativní příklad : Úvěr ve výši 50.000 Kč bude splácen 36 měsíčními splátkami po 2.141 Kč. RPSN činí 35,37 %. V případě dodržení splátkového kalendáře celkem zaplatíte 77.076 Kč, zaplatíte navíc 27.076 Kč.
  Servis financí Pavel Kubeš na Firmy.cz
  Ohodnoťte nás na:
  Návrat na obsah