Přejít na obsah

Podnikám víc než 24 měsíců

  Úvěry bez doložení příjmu pro živnostníky, podnikatele fyzické osoby (OSVČ), kteří podnikají minimálně 24 měsíců bez přerušení, ale nemají možnost doložit dostatečný obrat, případně nemůžou doložit poslední 2 daňová přiznání. Pro tyto podnikatele nabízíme úvěr bez dokládání příjmu a zástavy až do výše 75.000. V případě dobrého splácení je možné čerpat i několik úvěrů souběžně - příklad
  Potřebujete větší částku a máte vhodné zajištění?
  Požádejte si o půjčku se zástavou .... zde
  vzorový příklad

  Zápůjčka ve výši 75.000 Kč s dobou splatnosti 36 měsíců, výše splátky 5.762 Kč. Celková splatná částka je 132.432 Kč. Doba podnikání minimálně 24 měsíců bez přerušení.
  Tento reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Společnost si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Na poskytnutí úvěru není právní nárok. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.
  žádost o půjčku OSVČ - bez příjmu do 75.000Kč
  Než budete pokračovat dál, rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Poskytnutím osobních údajů souhlasíte, s jejich zpracováním pro splnění Vaší žádosti. Poskytnutí souhlasu je dobrovolné.  Tip

  Tip  Tip

  Tip
  Tip  Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.
    
  provozovatel webu: Pavel Kubeš IČO 44706901
  Copyright © 2008-2020 KUFIN
  provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901
  Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
  Tip
  Reprezentativní příklad : Úvěr ve výši 50.000 Kč bude splácen 36 měsíčními splátkami po 2.141 Kč. RPSN činí 35,37 %. V případě dodržení splátkového kalendáře celkem zaplatíte 77.076 Kč, zaplatíte navíc 27.076 Kč.
  Návrat na obsah