Servis financí Pavel Kubeš
  

SERVIS FINANCÍ

Přejít na obsah
KDO JSEM
Zprostředkováním finančních produktů se zabývám od roku 2001, klientům mohu nabídnout bankovní i nebankovní produkty. Spolupracuji s osvědčenými společnostmi, které nabízejí spotřebitelské úvěry pro zaměstnance, důchodce, rentiéry, ale i pro stávající i začínající podnikatele, hypotéky a úvěry na řešení Vašeho bydlení nebo hypotéky (americké) pro získání finančních prostředků na cokoliv.

Nabízím zprostředkování podnikatelských úvěrů pro stávající i začínající podnikatele s možností zanesení úvěru do účetnictví.

Nezávazně můžete žádat vyplněním online formuláře jako občan nebo podnikatel, telefonicky nebo pokud máte radši osobní jednání domluvte si schůzku v kanceláři v Kolíně nebo v Čáslavi. Vaši nezávaznou žádost zpracuji zcela zdarma.

V zákonné lhůtě byla podána žádost u ČNB a bylo mi uděleno oprávnění k činnosti samostatného zprostředkovatele zprostředkovávat spotřebitelský úvěr, který není bankou podle Zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

Při zprostředkování spotřebitelského úvěru neposkytuji zákazníkovi radu ve smyslu ust. § 85 odst. 1 ZoSÚ. Tímto není vyloučeno poskytnutí doporučení vedoucího ke sjednání spotřebitelského úvěru ve smyslu ust. § 3 odst. 1 písm. b) ZoSÚ.

Potkat se můžeme v kanceláři v Kolíně nebo v Čáslavi.


POZOR NA FALEŠNÉ ZPROSTŘEDKOVATELE !!!!!! - MY NEVYBÍRÁME ŽÁDNÉ POPLATKY PŘEDEMCopyright © 2008-2017 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901, Drobovice 157, 28601 Čáslav
ke stažení
informace o zprostředkovateli
reklamační řád
ochrana osobních údajů
Telefon +420 737 174 020
e-mail: info@servisfinanci.cz
kancelář Kolín
kancelář Čáslav
kancelář Kolín
ke stažení
informace o zprostředkovateli
Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah