Kontakty - nebankovní půjčky

nebankovní půjčky

Přejít na obsah

KDE NÁS NAJDETE

| osobně v Kolíně nebo Čáslavi

| telefonicky : tel. 737174020

| vyplněním on-line formuláře

| napište nám na e-mail

Napište nám

Než budete pokračovat dál, rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Ovšem bez toho, že nám o sobě dáte informace a necháte nás s nimi dál pracovat, váš požadavek zajistit nemůžeme. Pokud souhlasíte s tím, abychom vaše osobní údaje zpracovali a reagovali na Vaši zprávu, vyplňte a odešlete požadované údaje.Tip

Tip

Tip

 Mám zájem o zasílání aktuálních nabídek produktů a služeb. Zaškrtnutím souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely přímého marketingu formou obchodních sdělení, jsem si vědom/a, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat.
Tip

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.
Copyright © 2008-2019 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Tip
Návrat na obsah