Servis financí Pavel Kubeš

nebankovní půjčky

Servis financí úvodní stránka
Přejít na obsah

Jak nás kontaktovat

| osobně - kancelář Kolín nebo Čáslav
|  telefonicky : tel. 737174020
| vyplněním on-line formuláře
| e-mailem
Napište nám
Než budete pokračovat dál, rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Ovšem bez toho, že nám o sobě dáte informace a necháte nás s nimi dál pracovat, váš požadavek zajistit nemůžeme. Pokud souhlasíte s tím, abychom vaše osobní údaje zpracovali a reagovali na Vaši zprávu, vyplňte a odešlete požadované údaje. Mám zájem o zasílání aktuálních nabídek produktů a služeb. Zaškrtnutím souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely přímého marketingu formou obchodních sdělení, jsem si vědom/a, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat.
Tip
Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.
Copyright © 2008-2017 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901, Drobovice 157, 28601 Čáslav
Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah