nebankovní půjčky
Servis financí Pavel Kubeš-www.servisfinanci.cz
Přejít na obsah
KRÁTKODOBÉ ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU
Zajistíme účelové i neúčelové firemní úvěry až do výše 30.000.000ručené vhodnou zástavou. Úvěry na konsolidaci, americkou hypotéku pro podnikatele (bez dokládání účelu), na financování developerských projektů, úvěry na předfinancování dotačních projektů, provozní úvěry. Dalším účelem může být odkup obchodních podílů, akvizic společností nebo na vyplacení společníků, spekulativní úvěry na financování nemovitostí a úvěry na financování zahájení podnikání.
Krátkodobé úvěry se zástavou podnikatelům
Potřebujete podpořit chod vašeho podnikání? Využijte provozní úvěr se zajištěním, který se dokonale hodí pro pokrytí provozních potřeb malých a středních firem. Úvěr je určen pro právnické osoby a OSVČ až do výše poskytnuté částky 30.000.000 Kč se splatností až na 24 měsíců. V pravidelných měsíčních splátkách se splácí pouze úrok, jistina se platí jednorázově s poslední splátkou.

PODMÍNKY NA ŽADATELE
 • věk minimálně 18 let
 • platné IČ min. 12 měsíců podnikání
 • dostatečný prokazatelný příjem
 • občan ČR - občanský průkaz
 • cizinec - pas + povolení k pobytu
 • zajištění: nemovitost, pohledávky, blanko směnka
PARAMETRY
 • výše půjčky: 200.000 až 30.000.000 Kč
 • splatnost: 6 až 24 měsíců
 • úrok od 8% p.a.
 • způsob vyplacení: jednorázově, na účet klienta
 • způsob splácení: měsíční splátky-pouze úrok
 • splacení jistiny s poslední splátkou
 
Žádost o krátkodobý podnikatelský úvěr se zástavou
Než budete pokračovat dál, rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Ovšem bez toho, že nám o sobě dáte informace a necháte nás s nimi dál pracovat, váš požadavek zajistit nemůžeme. Pokud souhlasíte, se zpracováním osobních údajů pro splnění Vaší žádosti, vyplňte a odešlete požadované údaje.ODPOVĚDNÁ OSOBA

Tip

Tip

TipKONTAKTNÍ ADRESA FIRMY


Tip
VAŠE POŽADAVKY

Tip

Tip


Tip

Tip


Tip

Tip

Tip

 Mám zájem o zasílání aktuálních nabídek produktů a služeb. Zaškrtnutím souhlasím se zpracováním osobních údajů* pro účely přímého marketingu formou obchodních sdělení, jsem si vědom/a, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat.
Přesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.
  
provozovatel webu: Pavel Kubeš IČO 44706901
Copyright © 2008-2019 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Tip
Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 50.000 Kč bude splácen 36 měsíčními splátkami po 2.141 Kč. RPSN činí 35,37 %. V případě dodržení splátkového kalendáře celkem zaplatíte 77.076 Kč, zaplatíte navíc 27.076 Kč.
Návrat na obsah