Servis financí Pavel Kubeš

nebankovní půjčky

Servis financí úvodní stránka
Přejít na obsah

Úvěry pro podnikatele FO (osvč)

| Úvěry na financování provozu nebo rozvoje firmy
| Úvěry pro podnikající fyzické osoby (OSVČ)
| Úvěry i pro začínající podnikatele
| Úvěry i bez nutnosti zástavy
   
Pro firmy, fyzické osoby (OSVČ) a právnické osoby, které podnikají minimálně 6 měsíců, jsou určeny úvěry bez prokazování příjmu a zástavy až do výše 30.000 Kč. Firmám, které podnikají 24 měsíců a více bez přerušení, ale nedoloží obrat v dostatečné výši, případně nemají poslední 2 daňová přiznání, nabízíme úvěr bez nutnosti zástavy až do 75.000 Kč. Větší částky jsou možné poskytnout proti vhodné zástavě. Úvěr lze využít na cokoliv bez dokládání konkrétního věcného použití úvěru.
  
Firmám, fyzickým osoby (OSVČ) i právnickým osobám, které mohou doložit dostatečné obraty, ale nechtějí, nebo nemůžou nabídnout zástavu, nabízíme úvěry s možností opočtu úroků až do 250.000 Kč. Pro podnikatele FO (OSVČ), nabízíme spotřebitelské úvěry až do výše 500.000 Kč, produkt je vhodný ke konsolidaci stávajících půjček. Pro podnikatele FO (OSVČ), kteří doplatili insolvenci a mají doklad o doplacení nabízíme nebankovní spotřebitelský úvěr do 50.000 Kč.
  
Firemní úvěry ručené nemovitostí až do výše 30.000.000 Kč se splatností do 20 let je možné použít prakticky na cokoliv. V nabídce jsou úvěry na konsolidaci investičních, provozních úvěrů a komerčních hypoték, americká hypotéka pro podnikatele (bez dokládání účelu), úvěry na financování developerských projektů, úvěry na předfinancování dotačních projektů, provozní úvěry (na financování zásob, energií, pohledávek, apod.). Dále nabízíme úvěry na financování odkupu obchodních podílů, akvizic společností nebo na vyplacení společníků, spekulativní úvěry na financování nemovitostí a úvěry na financování zahájení podnikání.
  
Copyright © 2008-2017 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901, Drobovice 157, 28601 Čáslav
Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah