Servis financí Pavel Kubeš
  

SERVIS FINANCÍ

Přejít na obsah
  
pro začínající podnikatele
  
  
Podnikatelské úvěry bez nutnosti prokazování historie nebo příjmu z podnikání. Pro klienty s platným oprávněním k podnikání, bez insolvence nebo nařízené exekuce.
  
Ponikatelské úvěry pro klienty s historií, kteří mohou prokázat příjem (hrubý obrat) z podnikání v dostatečné výši. Nejsou v insolvenci nebo není nařízena exekuce.
  
Sloučení podnikatelských úvěrů, pro podnikatele, kteří mohou prokázat dostatečný příjem nebo doložit patřičnou zástavu. Nejsou v insolvenci nebo v konkurzu.
  
Podnikatelské úvěry se zástavou pro podnikatele, kteří nemají dostatečné příjmy, ale můžou nabídnout vhodnou nemovitost k zástavě. Nejsou v insolvenci.
  
Podnikatelské úvěry

Základním předpokladem pro získání podnikatelských úvěrů je platné oprávnění k podnikání (IČ přidělené v ČR). Žadatel nesmí být v exekuci, insolvenci, nebo v konkurzu. Žádat o podnikatelský úvěr (půjčku) mohou občané ČR, SR, cizinci s trvalým pobytem v ČR, podnikající jako fyzické osoby (FO) nebo právnické osoby (PO), kteří mají pravidelné příjmy z podnikání. Úvěry jsou určeny  pro začínající i stávající podnikatele, je možnost žádat o krátkobobé (překlenovací) podnikatelské úvěry, střednědobé podnikatelské úvěry (až na 5 let) bez zástavy nemovitosti, nebo dlouhodobé podnikatelské úvěry se zástavou až  na 20 let splatnosti.

Copyright © 2008-2017 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901, Drobovice 157, 28601 Čáslav
ke stažení
informace o zprostředkovateli
reklamační řád
ochrana osobních údajů
Telefon +420 737 174 020
e-mail: info@servisfinanci.cz
kancelář Kolín
kancelář Čáslav
kancelář Kolín
ke stažení
informace o zprostředkovateli
Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah