Servis financí Pavel Kubeš
  

SERVIS FINANCÍ

Přejít na obsah
  
osobní půjčky zaměstnancům
  
  
Půjčky pro zaměstnance, kteří pobírají pravidelnou mzdu. Nejsou ve zkušební době, výpovědní lhůtě, insolvenci nebo není nařízena exekuce.
  
Půjčky pro důchodce, kteří pobírají jakýkoliv důchod nebo rentu v dostatečné výši. Nejsou v insolvenci nebo proti nim není nařízena exekuce.
  
Půjčky podnikatelům na soukromé účely. Osobní půjčka pro podnikatele, kteří nejsou v insolvenci, nebo proti nim není nařízena exekuce.      
  
Mikro půjčky pro osoby s pravidelným příjmem. Půjčky do výplaty klientům, kteří nejsou v insolvenci, nebo proti nim není nařízena exekuce.
  
Úvěry se zástavou pro občany s odpovídající nabídkou zajištění. Možnost poskytnutí větší částky, žadatel není v insolvenci, nevadí exekuce.
  
Úvěry na řešení exekucí a dražeb, vždy je vyžadována odpovídající zástava. Vyplacení exekuce nebo dražby, žadatel není v insolvencí, nevadí exekuce.
  
Sloučení splátek pro občany s pravidelným příjmem. Jedna splátka od jednoho věřitele. Klient není v insolvenci, není nařízena exekuce.          
  
Povinné informace. Základní informace o zprostředkovateli, prohlášení o ochraně osobních údajů, pravidla vyřizování stížností a reklamací.

  
Spotřebitelské úvěry pro občany

Úvěry poskytují banky a nebankovní společnosti v různých podobách klientům na řešení jejich nenadálé finanční potřeby. Spotřebitelské úvěry jsou půjčky fyzickým osobám na financování jejich nepodnikatelských potřeb. Slouží především k nákupu spotřebního zboží, k financování různých služeb (školné, dovolená) a mohou také sloužit k financování nákupu či rekonstrukci nemovitostí. Žádat o spotřebitelský úvěr může občan ČR, SR nebo cizinec s tvalým pobytem v ČR. Žadatel nesmí být v exekuci, insolvenci nebo v konkurzu.

Tento typ úvěrů se podléhá zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

  
Copyright © 2008-2017 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901, Drobovice 157, 28601 Čáslav
ke stažení
informace o zprostředkovateli
reklamační řád
ochrana osobních údajů
Telefon +420 737 174 020
e-mail: info@servisfinanci.cz
kancelář Kolín
kancelář Čáslav
kancelář Kolín
ke stažení
informace o zprostředkovateli
Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah