nebankovní půjčky
Servis financí Pavel Kubeš-www.servisfinanci.cz
Přejít na obsah
STŘEDNĚDOBÉ ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU
Zajistíme účelové i neúčelové firemní úvěry až do výše 30.000.000ručené vhodnou zástavou. Úvěry na konsolidaci, americkou hypotéku pro podnikatele (bez dokládání účelu), na financování developerských projektů, úvěry na předfinancování dotačních projektů, provozní úvěry. Dalším účelem může být odkup obchodních podílů, akvizic společností nebo na vyplacení společníků, spekulativní úvěry na financování nemovitostí a úvěry na financování zahájení podnikání.
Střednědobé úvěry se zástavou podnikatelům
  Finančně podpoříme váš firemní záměr až do výše 30.000.000 Kč. Investiční úvěr na movité nebo nemovité věci, se splatností do 10 let, úvěr k financování developerských aktivit se splatností do 5 let, nebo spekulativní úvěr na nákup nemovitostí, investic do nemovitostí a jejich následný prodej, refundace vlastních zdrojů vložených do nemovitostí se splatností do 5 let.
  PODMÍNKY NA ŽADATELE
  • věk minimálně 18 let
  • podnikání min.12 měsíců
  • platné a aktivní IČ
  • platný občanský průkaz
  • cizinci trvalý pobyt v ČR
  • zajištění: nemovitost, movitý majetek, blanko směnka+možnost dozajištění
  PARAMETRY
  • výše půjčky: do 30.000.000 Kč
  • splatnost: 6 měsíců až 10 let
  • účel: ivestor, developer, spekulant
  • způsob vyplacení: bezhotovostně
  • způsob splácení: různé
   
  Žádost o střednědobý podnikatelský úvěr se zástavou
  Než budete pokračovat dál, rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Ovšem bez toho, že nám o sobě dáte informace a necháte nás s nimi dál pracovat, váš požadavek zajistit nemůžeme. Pokud souhlasíte, se zpracováním osobních údajů pro splnění Vaší žádosti, vyplňte a odešlete požadované údaje.  ODPOVĚDNÁ OSOBA

  Tip

  Tip

  Tip  KONTAKTNÍ ADRESA FIRMY


  Tip
  VAŠE POŽADAVKY

  Tip

  Tip


  Tip

  Tip


  Tip

  Tip

  Tip

   Mám zájem o zasílání aktuálních nabídek produktů a služeb. Zaškrtnutím souhlasím se zpracováním osobních údajů* pro účely přímého marketingu formou obchodních sdělení, jsem si vědom/a, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat.
  Přesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

  Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.
    
  Copyright © 2008-2019 KUFIN s.r.o.
  provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901
  Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
  Tip
  Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 50.000 Kč bude splácen 36 měsíčními splátkami po 2.141 Kč. RPSN činí 35,37 %. V případě dodržení splátkového kalendáře celkem zaplatíte 77.076 Kč, zaplatíte navíc 27.076 Kč.
  Návrat na obsah