Servis financí Pavel Kubeš

nebankovní půjčky

Servis financí úvodní stránka
Přejít na obsah

Firemní úvěry pro právnické osoby

| Úvěry na financování provozu nebo rozvoje firmy
| Úvěry pro firmy právnické osoby (s.r.o., a.s., ..)
| Úvěry i bez nutnosti zástavy
| Úvěry i pro začínající firmy
   
Firmám, právnickým osobám (PO), vlastnící oprávnění k podnikání min. 6 měsíců, nabízíme úvěr bez doložení příjmu a zástavy až do 30.000 Kč. Firmy, které podnikají minimálně 24 měsíců bez přerušení, ale nemají možnost doložit obrat v dostatečné výši, případně nemohou doložit poslední 2 daňová přiznání, mohou čerpat úvěr do výše 75.000 Kč. Větší částky poskytujeme proti vhodné zástavě. Úvěry lze využít na cokoliv bez dokládání konkrétního použití .
  

Firemní úvěry s příjmem PO

Firmám, právnickým osobám, které mohou doložit dostatečné obraty, ale nechtějí, nebo nemůžou nabídnout zástavu, nabízíme úvěry s možností opočtu úroků až do 250.000 Kč. V případě, poskytnutí vhodné zástavy nabízíme firemní úvěry až do výše 30.000.000 Kč.  Úvěry lze využít na financování přechodného nedostatku finančních zdrojů, na rozvoj firmy, investic nebo zajištění chodu podnikání, ale je možnost čerpat i bez dokládání konkrétního účelu použití úvěru.
  
Firemní úvěry, se zajištěním vhodnou zástavou mohou být účelové i neúčelové. Účelové na konsolidaci stávajících úvěrů, financování developerských projektů, předfinancování dotačních projektů, nebo jako provozní úvěry (na financování zásob, energií, pohledávek, apod.). Dalším z možných účelů je financování odkupu podílů, akvizic nebo vyplacení společníků, případně úvěry na financování zahájení podnikání. Bez uvedení účelu (na cokoliv) lze použít americkou hypotéku pro podnikatele.
  
Copyright © 2008-2017 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901, Drobovice 157, 28601 Čáslav
Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah