tel.: 73717020
Servis financi
Přejít na obsah

FIREMNÍ ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU

Zajišťujeme účelové i neúčelové firemní úvěry až do výše 50.000.000 Kč ručené vhodnou zástavou. Úvěry na konsolidaci, americkou hypotéku pro podnikatele (bez dokládání účelu), na rozšíření podnikání, na výplatu závazků z podnikání, provozní úvěry.
KRÁTKODOBÝ ÚVĚR SE ZÁSTAVOU
Potřebujete podpořit chod vašeho podnikání? Využijte provozní úvěr pro podnikatele se zajištěním, který se dokonale hodí pro pokrytí akutních potřeb malých a středních firem. Krátkodobý úvěr je určen pro právnické osoby a OSVČ již od 100.000 Kč s dobou splatnosti až na 12 měsíců
ÚVĚR SE ZÁSTAVOU DO 3 MIL.
Finančně podpoříme váš firemní záměr až do výše 3.000.000 Kč. Firemni úvěr pro podnikatele se zástavním právem k nemovitosti a zákazem zcizení a zatížení, se splatností až na 240 měsíců.
ÚVĚR SE ZÁSTAVOU DO 50 MIL.
Neúčelový firemní úvěr se zástavou nemovitosti do 50 mil. s dobou splatnosti až do 20 let. Úvěr je možné použít k financování čehokoliv v rámci Vašeho podnikání. Jedná se o tzv. firemní americkou hypotéku pro podnikatele a korporace.
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel webu: Pavel Kubeš IČO 44706901
Návrat na obsah