Zajištěné úvěry se zástavou - Nebankovní půjčky a úvěry

Přejít na obsah

ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU

ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU PRO OBČANY
Úvěry se zástavou až do výše 3.mil Kč zajištěné zástavním právem k nemovitosti, s pravidelnou měsíční splátkou, splatností až na 240 měsíců. Úvěry jsou určeny pro žadatele, kteří jsou vlastníky nemovitosti nebo mají nemovitost ve vlastnictví třetí osoby. Úvěry jsou vhodné k refinancování stávajících úvěrů, řešení exekucí nebo k odvrácení dražeb.
ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU PRO FIRMY
Firemní úvěry se zástavou pro podnikatele až do výše 50 milionů a splatností do 20 let. Úvěry pro firmy, fyzické i právnické osoby, které mají možnost ručit vhodným nemovitým majetkem v dostatečné výši.
OSOBNÍ ZAJIŠTĚNÉ ÚVĚRY
Úvěry se zástavou až do výše 3.mil Kč zajištěné zástavním právem k nemovitosti, s pravidelnou měsíční splátkou, splatností až na 240 měsíců. Úvěry jsou určeny pro žadatele, kteří jsou vlastníky nemovitosti nebo mají nemovitost ve vlastnictví třetí osoby. Úvěry jsou vhodné k refinancování stávajících úvěrů, řešení exekucí nebo k odvrácení dražeb
FIREMNÍ ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU
Zajišťujeme účelové i neúčelové firemní úvěry až do výše 50.000.000 Kč ručené vhodnou zástavou. Úvěry na konsolidaci, americkou hypotéku pro podnikatele (bez dokládání účelu), na rozšíření podnikání, na výplatu závazků z podnikání, provozní úvěry.
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel webu: Pavel Kubeš IČO 44706901
Návrat na obsah