Přejít na obsah
Osobní půjčka do 600.000 Kč
Než budete pokračovat dál, rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Poskytnutím osobních údajů souhlasíte, s jejich zpracováním pro splnění Vaší žádosti. Poskytnutí souhlasu je dobrovolné.
ŽADATEL

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
KONTAKTNÍ ADRESA

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
TRVALÁ ADRESA

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
INFORMACE O KLIENTOVI

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
DOLOŽITELNÉ PŘÍJMY

Tip

Tip

Tip

Tip


Tip
ÚDAJE O ZAMĚSTNAVATELI
VYPLŇTE podkud uvádíte zdroj příjmu mzdu

Tip

Tip

Tip

TipTip

Tip
VÝDAJE


Tip

Tip

Tip
VAŠE POŽADAVKY

Tip


Tip


Tip


Tip

Tip


Přesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle  ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.
provozovatel webu: Pavel Kubeš IČO 44706901
Copyright © 2008-2020 KUFIN
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Tip
Reprezentativní příklad : Úvěr ve výši 50.000 Kč bude splácen 36 měsíčními splátkami po 2.141 Kč. RPSN činí 35,37 %. V případě dodržení splátkového kalendáře celkem zaplatíte 77.076 Kč, zaplatíte navíc 27.076 Kč.
Návrat na obsah