Žádost o úvěr se zástavou nemovitosti - Nebankovní půjčky a úvěry

Přejít na obsah

ŽÁDOST O ÚVĚR SE ZÁSTAVOU

Potřebujete provést rekonstrukci bytu, domu nebo potřebujete větší hotovost na cokoliv. Máme pro Vás úvěry se zástavou nemovitostí až do výše 3 mil. Kč. Nevadí nám záznamy v registrech, dokážeme odvrátit exekuce nebo dražby.


Tip

Tip
ŽADATEL

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.
Reprezentativní příklad - Úvěr ručený zástavním právem k nemovitosti ve výši úvěru 500.000 Kč a splatnosti 240 měsíců (20 let): úroková sazba 10,9 % p. a., měsíční splátka 6.625 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 35.000 Kč,RPSN 17,7 %, za předpokladu, že úvěr je zcela vyplacen dva dny po podpisu smlouvy o úvěru, celková částka k úhradě by činila 1.625.000 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel webu: Pavel Kubeš IČO 44706901
Návrat na obsah