tel.: 73717020
Servis financi
Přejít na obsah

OSOBNÍ ÚVĚRY

Vyberte si svoji osobní půjčku, vyplňte on-line žádost a my Vám vytvoříme nezávaznou nabídku.
JEDNODUCHÁ PŮJČKA
Jednoduchá půjčka do 30.000 Kč bez uvedení účelu a bez kontroly Solusu se splatností až na 40 měsíců. Půjčka je určena pro zaměstnance, důchodce a živnostníky. Občany ČR nad 18 let, bez exekuce a insolvence.
OSOBNÍ PŮJČKA DO 150.000 KČ
Osobní půjčka až do výše 150.000 Kč s pravidelnou měsíční splátkou. Pro občany s trvalým pobytem v ČR, dostatečným pravidelným příjmem, bez exekuce nebo insolvence a záznamu v registrech.
OSOBNÍ PŮJČKA DO 600.000 KČ
Velká osobní půjčka bez zástavy pro zaměstnance, důchodce, osoby na mateřské, živnostníky a svobodná povolání. Žadatel nesmí být v exekuci, insolvenci, nebo mít záznamy v registrech.
PŮJČKA PRO ŽIVNOSTNÍKY
Osobní půjčka pro živnostníky s dostatečným příjmem v daňovém přiznání, rychlá a jednoduchá půjčka bez nutnosti osobní schůzky. Až 500.000 Kč podnikatelům, fyzickým osobám (OSVČ), kteří aktuálně podnikají a mohou doložit daňové přiznání s dostatečným ziskem.
ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU
Potřebujete provést rekonstrukci bytu, domu nebo potřebujete větší hotovost na cokoliv. Máme pro Vás úvěry se zástavou nemovitostí až do výše 3 mil. Kč. Nevadí nám záznamy v registrech, dokážeme odvrátit exekuce nebo dražby.
KONSOLIDACE PŮJČEK
Konsolidací - sloučením více půjček do jedné lze dosáhnout podstatného snížení měsíčních výdajů. Sloučit lze mikropůjčky, spotřebitelské úvěry nebo kreditní karty.
PŮJČKY PRO ZAMĚSTNANCE, DŮCHODCE, ŽIVNOSTNÍKY A SVOBODNÁ POVOLÁNÍ
Osobní nebankovní půjčky pro fyzické osoby s pravidelným příjmem ze zaměstnání, důchodu, renty, svobodného povolání nebo z podnikání.
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel webu: Pavel Kubeš IČO 44706901
Návrat na obsah