nebankovní půjčky
Servis financí Pavel Kubeš-www.servisfinanci.cz
Přejít na obsah

PŮJČKY A ÚVĚRY PRO OBČANY

| zaměstnancům, důchodcům

| živnostníkům (OSVČ)

| rentiérům, nezaměstnaným

| osobám po insolvenci

 
Osobní půjčky pro fyzické osoby s příjmem ze zaměstnání, důchodu, dávek mateřské nebo z podnikání. Nábízíme půjčky i pro nezaměstnané a občanům po insolvenci. Vyberte si svoji půjčku.

Spotřebitelské úvěry pro fyzické osoby

Spotřebitelské úvěry pro fyzické osoby jsou nabízeny jak bankovními tak nebankovními institucemi na krytí nejrůznějších nepodnikatelských potřeb klientů. Slouží především k nákupu zařízení a vybavení domácnosti, na koupi spotřební elektroniky, na pořízení, rekonstrukci nebo modernizaci bytu či rodinného domu, na nákup dovolené, koupi automobilu, na splacení závazků mezi občany (vypořádání mezi dědici či manželi, či úhradu členských podílů v bytovém družstvu apod.). Pokud je úvěr čerpán jako neúčelový, může jej klient využít k libovolnému účelu. Jednoznačnou a největší výhodou spotřebitelského úvěru je okamžité uspokojení současných potřeb bez nutnosti dlouhodobě spořit. Žádat o spotřebitelský úvěr může fyzická osoba (občan ČR, SR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR). Každá žádost o úvěr podléhá schvalovacímu procesu.

Tento typ úvěrů se podléhá zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
  
Copyright © 2008-2019 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Tip
Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 50.000 Kč bude splácen 36 měsíčními splátkami po 2.141 Kč. RPSN činí 35,37 %. V případě dodržení splátkového kalendáře celkem zaplatíte 77.076 Kč, zaplatíte navíc 27.076 Kč.
Návrat na obsah