Přejít na obsah

PŮJČKY A ÚVĚRY PRO OBČANY

| zaměstnancům, důchodcům

| živnostníkům (OSVČ)

| rentiérům, po insolvenci

| živnostníkům na RČ

 
Osobní nebankovní půjčky pro fyzické osoby s příjmem ze zaměstnání, důchodu, dávek mateřské nebo z podnikání. Vyberte si svoji půjčku.

Spotřebitelské úvěry pro fyzické osoby

Spotřebitelské úvěry pro fyzické osoby jsou nabízeny jak bankovními tak nebankovními institucemi na krytí nejrůznějších nepodnikatelských potřeb klientů. Slouží především k nákupu zařízení a vybavení domácnosti, na koupi spotřební elektroniky, na pořízení, rekonstrukci nebo modernizaci bytu či rodinného domu, na nákup dovolené, koupi automobilu, na splacení závazků mezi občany (vypořádání mezi dědici či manželi, či úhradu členských podílů v bytovém družstvu apod.). Pokud je úvěr čerpán jako neúčelový, může jej klient využít k libovolnému účelu. Jednoznačnou a největší výhodou spotřebitelského úvěru je okamžité uspokojení současných potřeb bez nutnosti dlouhodobě spořit. Žádat o spotřebitelský úvěr může fyzická osoba s trvalým pobytem v ČR. Každá žádost o úvěr podléhá schvalovacímu procesu.

Tento typ úvěrů se podléhá zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
  
provozovatel webu: Pavel Kubeš IČO 44706901
Copyright © 2008-2020 KUFIN
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Tip
Reprezentativní příklad : Úvěr ve výši 50.000 Kč bude splácen 36 měsíčními splátkami po 2.141 Kč. RPSN činí 35,37 %. V případě dodržení splátkového kalendáře celkem zaplatíte 77.076 Kč, zaplatíte navíc 27.076 Kč.
Servis financí Pavel Kubeš na Firmy.cz
Ohodnoťte nás na:
Návrat na obsah