Servis financí Pavel Kubeš

nebankovní půjčky

Servis financí úvodní stránka
Přejít na obsah

Úvěry pro fyzické osoby

| pomůžeme Vám s financováním vašich potřeb a přání.
| nabízíme úvěry na míru, jejich rychlé a snadné vyřízení.
| refinancování Vašich stávajících půjček.
| úrok již od 3,99 % p.a.
Spotřebitelské úvěry jsou v ČR nabízeny jak bankovními tak nebankovními institucemi na krytí nejrůznějších nepodnikatelských potřeb klientů. Slouží především k nákupu zařízení a vybavení domácnosti, na koupi spotřební elektroniky, na pořízení, rekonstrukci nebo modernizaci bytu či rodinného domu, na nákup dovolené, koupi automobilu, na splacení závazků mezi občany (vypořádání mezi dědici či manželi, či úhradu členských podílů v bytovém družstvu apod.). Pokud je úvěr čerpán jako neúčelový, může jej klient využít k libovolnému účelu. Jednoznačnou a největší výhodou spotřebitelského úvěru je okamžité uspokojení současných potřeb bez nutnosti dlouhodobě spořit. Žádat o spotřebitelský úvěr může fyzická osoba (občan ČR, SR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR). Každá žádost o úvěr podléhá schvalovacímu procesu.

Tento typ úvěrů se podléhá zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
   
Potřebujete půjčku do 30.000 Kč ? Můžeme Vám nabídnout mikropůjčku nebo klasický spotřebitelský úvěr. Mikropůjčky se vyznačují rychlostí vyřízení, možností výplaty v hotovosti ale i malou výší zapůjčené částky a krátkou dobou splatnosti, většinou do 30 dní. Proti tomu splácení klasického spotřebitelského úvěru do 30.000 Kč může být rozloženo na delší časový úsek s pravidelnou měsíční splátkou.
   
Půjčku do 150.000 Kč nabízíme klientům se splatností až na 84 pravidelných měsíčních splátek. Pro klienty se záznamem v registrech máme půjčky se splatností až na 60 měsíců, obě tyto půjčky se vyznačují minimální dokladovostí. Půjčky  je možné použít i ke konsolidaci stávajících půjček. Pro klienty, kteří již mají doplacenou insolvenci a mohou doložit doklad o doplacení nabízíme nebankovní půjčku po insolvenci do 50.000 Kč.
   
Úvěry bez zástavy pro jednotlivce do 500.000 Kč pro manžele do 1.000.000 Kč nabízíme bezúčelové - na cokoliv, nebo účelové - na refinancování nebo konsolidaci stávajících půjček, se splatností až 84 měsíců (7 let) s pravidelnou měsíční splátkou. Půjčky se vyznačují jednoduchou dokladovostí a možností pojištění schopnosti splácet, u žadatele se vyžaduje dosavadní platební historie bez negativních informací. Záznam v registrech je možné akceptovat u úvěrů se zástavou nemovitostí, se splatností až na 240 měsíců (20 let).
 
Sloučením více půjček do jedné můžete dosáhnout podstatného snížení svých měsíčních výdajů. Klientům bez negativního záznamu v registru nabízíme konsolidaci bez zástavy až do výše 500.000 Kč. Možné je sloučit až 10 stávajících půjček, RPSN již od 5,69%. Klientům, kteří mají bohužel negativní záznam v registru, nabízíme úvěry se zástavou do výše 2.000.000 Kč, s úrokovou sazbou od 9,99% p.a., který je možné využít i k vyplacení exekucí, případně hrozící dražby.
  
Copyright © 2008-2017 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901, Drobovice 157, 28601 Čáslav
Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah