Servis financí Pavel Kubeš

nebankovní půjčky

Servis financí úvodní stránka
Přejít na obsah
| Úvěry na financování provozu nebo rozvoje firmy
| Pro fyzické (OSVČ) i právnické osoby
| 75.000 Kč bez nutnosti prokazovat příjem
| Bez požadavku zástavy až 250.000
   
Fyzickým osobám podnikajícím (OSVČ) nabízíme neúčelové i účelové firemní úvěry s dobou splatnosti až na 20 let. Nabízíme úvěry bez zástavy nemovitosti až do výše 500.000 Kč, v případě vhodného zajištění až do výše 30.000.000 Kč. Úvěry je možné je použít na rozvoj, investice nebo zajištění chodu podnikání, případně i bez dokládání konkrétního účelu použití úvěru na cokoliv.
   
Firemní úvěry pro právnické osoby (s.r.o., a.s.) se zajištěním do 30.000.000 Kč mohou být účelové i neúčelové. Bez nutnosti zástavy zajistíme podnikatelské úvěry do výše 250.000 Kč, s možností čerpání několika úvěrů současně. Úvěry lze využít na financování přechodného nedostatku finančních zdrojů, na rozvoj firmy, investic nebo zajištění chodu podnikání, ale je možnost čerpat i bez dokládání konkrétního účelu použití úvěru.
  
Firemní úvěry, se zajištěním vhodnou zástavou mohou být účelové i neúčelové. Účelové na konsolidaci stávajících úvěrů, financování developerských projektů, předfinancování dotačních projektů, nebo jako provozní úvěry (na financování zásob, energií, pohledávek, apod.). Dalším z možných účelů je financování odkupu podílů, akvizic nebo vyplacení společníků, případně úvěry na financování zahájení podnikání. Bez uvedení účelu (na cokoliv) lze použít americkou hypotéku pro podnikatele.
 
Copyright © 2008-2017 KUFIN s.r.o.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČ 44706901, Drobovice 157, 28601 Čáslav
Zprostředkovatel vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah